Deltagerliste

Deltagerliste Master Camp 2020

Deltager liste for 2020:

  1. Jonathan Mikkelsen, Frem Hellebæk
  2. Signe Andresen, Nivå Kokkedal
  3. Hugo Bennekov, Nivå Kokkedal
  4. Frederik Beyer, Fredensborg
  5. Valdemar Lading, Fredensborg
  6. Emily Holm Rasmussen, Stenløse
  7. Margrethe Lading, Hillerød
  8. Bertram Steen Trolle, Hillerød
  9. Emma Østergaard Svarre, Fredensborg
  10. Andreas Qianyou Kristensen, Hørsholm
  11. Christian Lindvik, Nivå Kokkedal
  12. Oliver Lindvik, Nivå Kokkedal
  13. Christian Helbæk Lang, Nivå Kokkedal
  14. Julie Helbæk Lang, Nivå Kokkedal
  15. Tobias Maltesen, Nivå Kokkedal
  16. Philip Gaden, Frem Hellebæk
  17. Oliver Højsholt, Frem Hellebæk
  18. Tobias Warming, Nivå Kokkedal
  19. Malou Kirstine Borg Nielsen, Nivå Kokkedal
  20. Emma Lehd Møller, Nivå Kokkdal
  21. Christopher Fonseca Hansen, Nivå Kokkedal
  22. Alma Ødum Madsen, Nivå Kokkedal
  23. Eva Ødum Madsen, Nivå Kokkedal
  24. Bertram Bjelkov Eskildsen, Lillerød
  25. Eva Lykke Simonsen, HB2000 Hvidovre
  26. Mille Hansen, Kirke Hyllinge
  27. Saniya Josefine Maecklenburg, HB2000 Hvidovre
  28. Gustav Sjødahl Dam, Frem Hellebæk
  29. Sigurd Juul-Andres, Frem Hellebæk
  30. Sophia Ravn Christensen, Hørsholm
  31. Christoffer Norman Søndergaard, Nivå Kokkedal
  32. Sixten Sørensen, Frem Hellebæk
  33. Falke Sørensen, Frem Hellebæk
  34. Mohamed Sesay, Helsinge
  35. Oliver Wassar Kirk, HB2000 Hvidovre
  36. Esther Sander-Thomsen, Nivå Kokkedal
  37. Isabel Sander-Thomsen, Nivå Kokkedal
  38. Christian Jørgensen, Storstrømmen-Kippinge
  39. Emil Elk, Birkerød BK 13
  40. Mark Nicklas Hansen, Værløse
  41. Lukas Fruensgaard, Hørsholm
  42. Oscar Bom Werge, Nivå Kokkedal
  43. Mikkel Kjærgaard Andersen, HB2000 Hvidovre
  44. Marcus Kjærgaard Andersen, HB2000 Hvidovre
  45. Marcus Piittala, Frem Hellebæk
  46. Vincent Abildstrup Rathmann, GBK
  47. Magni Ravnsborg, Græsted
  48. Jacob Eriksen, Stubbekøbing Badmintonklub


Venteliste:

  1. Silas Adamsen, Helsinge